KONST / Litografier / Färglitografi 13524527
nr 1352 4527
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 70/300, daterad 1981. Bladets mått: 48x63 cm, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 20:13:11
4/10 13:11:10
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas